На Запоріжжі працює американська Puma (ФОТО, ВІДЕО)

Ці БПЛА входили у пакет допомоги від США разом із дронами-камікадзе Switchblade та іншим озброєнням та технікою

Опубликовано 31.05.2022 | 19:29

На запорізькому напрямку підрозділ аеророзвідки успішно застосовує безпілотник Puma (англ. Puma – Pointer Upgraded Mission Ability), який надійшов для ЗСУ, у якості військової допомоги від США. Вартість комплексу оцінюється у 250 тис. доларів.
Американський «птах» набагато переважає аналогічні дрони  своїми «очима» – оптико-електронною системою Mantis i45N. Це двовісна, гіростабілізована багатосенсорна система, яка об’єднує у собі звичайну та тепловізійну камери, кожна з них має 6-кратний зум, і це дозволяє виявляти противника як вдень, так і вночі, повідомляє «АрміяІnform«.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

Та найголовніше – Puma може робити те, на що зі всіх дронів Збройних Сил України здатний лише Bayraktar TB2 – підсвічувати цілі лазерним променем для наведення високоточного озброєння.
Puma – легкий військовий безпілотний літальний апарат, створений компанією Aero Vironment. З корисного навантаження БПЛА несе 4-ри камери — 2 оптичні та 2 інфрачервоні.
Екіпажі успішно пройшли в відповідних навчальних центрах підготовку до застосування цього виду озброєння і вже «працюють» на передовій
Технічні характеристики:
Довжина: 1,4 м;
Розмах крил: 2,8 м;
Максимальна злітна маса: 5,9 кг;
Потужність двигуна: 1 к.с.;
Максимальна швидкість: 83 км/год;
Крейсерська швидкість: 37 км/год;
Радіус дії: 15 км;
Тривалість польоту: 2 год.
 

Останні новини
Схожі новини