На Запоріжжі підірвали авто топколаборантки

В Мелітополі продовжують підривати авто зрадників

Опубликовано 29.09.2022 | 09:25

фото тематичне

Як ми раніше повідомляли, зранку у Мелітополі пролунав вибух біля промислово-економічного коледжу. Як повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, підгоріло авто місцевої топколаборантки Олени Шапурової. Зрадниця жива, але налякана до півсмерті.
«Особа, яка в мирному житті прославилась численними корупційними схемами в коледжі, знайшла своє «покликання»: очолила окупаційний «департамент освіти» й всіляко допомагала окупантам насаджувати рашистський режим «освіти»», — пише Федоров.
Нагадаємо,24 серпня підірвали авто виконуючого  обов’язки голови пгт Михайлівка івана сушко. Вдень 26 серпня у Бердянську підірвали авто колаборанта олександра колеснікова, заступника ДАЇ окупаційної «поліції». 27 серпня, у день поховання сушка, знайшли повішеним андрія рижкова, який називав себе керівником поліції в окупованій Михайлівці. Шостого вересня, біля будівлі Військово-цивільної адміністрації у тимчасово окупованому Бердянську підірвали авто коменданта міста Артема Бардіна. Комендант вижив, але отримав дуже важкі травми. 18 вересня в одному з дворів Мелітополя пролунав вибух. В ході «розбірок» рашисти планували прибрати 36-річного Дениса Стефанкова. 

Останні новини
Схожі новини