На Запоріжжі переслідують дітей, які навчаються онлайн за українською програмою, — ЗМІ

Йдучи від жінки вони сказали, що повернуться й розмовлятимуть по іншому, якщо вона не одумається

Опубликовано 15.09.2022 | 17:33

В Мелітополі рашисти все-таки запустили навчання у школах за роспрограмою. Однак не всі батьки відпускають дітей до навчальних закладів. Тим паче, що в деяких школах знаходяться військові рф та ховають там свою військову техніку. Деякі батьки вивезли своїх дітей на підконтрольну Україні територію. Інші обрали дистанційну українську освіту, по при перебої зі зв’язком та інтернетом.
Однак, місцеві «стукачі» здають рашистам дітей, які навчаються онлайн, передає мелітопольське видання. Як розповіла у соцмережі мешканка Мелітополя, вона варила борщ, поки її донька грала у дворі. Бабці на лавці запитали у неї, як вона вчиться, а дитина взяла все й відверто розповіла про дистанційне навчання й про те, що мама не хоче пускати до російської школи. Вранці наступного дня до них прийшли незвані «гості» аби перевірити комп’ютер.
«Я одразу зрозуміла, звідки ноги ростуть. Брехати їм не стала. Немає сенсу! Коли запитали, чи займається дитина онлайн, чесно відповіла, що донька навчається за українською програмою. Вони нічого не видаляли. Хоча й бачили на робочому столі Zoom. Але, йдучи, сказали, що ще повернуться, якщо я не одумаюсь і тоді зі мною розмовлятимуть в іншому місці. Досі ноги тремтять і серце мало не вискочить», — йдеться у повідомленні.

Останні новини
Схожі новини