На Запоріжжі партизани пошкодили приміщення штабу «єдіной расії», а захисники — ворожу техніку

Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров

Опубликовано 10.08.2022 | 14:44

Сили спротиву й партизани не дають спокою рашистам. Третю ніч поспіль в Мелітополя російські окупанти не сплять. Так, близько 22:00 години, 9 серпня, у Мелітополі партизани підірвали штаб «єдіной расії». Про це в етері телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. Штаб знаходився у приміщенні ТЦ «Фокстрот». Там гастролери з росії разом зі зрадниками готуються до липового голосування. Штабу неабияк «зіпсували фасад», жертв немає.
— На сьогодні є заяви, про те що оголошені полювання на всіх причасних до проведення так званого псевдореферендуму на території тимчасово окупованої частини Запорізької області. Це свідчить про те що сили спротиву, точно будуть проти та точно не просто будуть казати, що вони не будуть підтримувати росію, а будуть діяти й робити все, щоб таке дійство не відбулось, — каже Федоров.

Предыдущий
1 из 2
Следующий

Також, Федоров прокоментував вчорашні вибухи у Кирилівці. Два вибухи пролунали близько 18:30-19:00 години. І після цього густий дим був ще чотири години.
— Ми повідомляли про те, що за останні три тижні вороги звозили максимальну кількість техніки, як на берег лиману до Радіонівки та Алтагирю, так і на берег Азовського моря й поруч з Кирилівкою. Ми чекаємо на подробиці, але чотири години був густий дим, це свідчить про те, що точно була пошкоджена ворожа техніка, — каже Федоров.

Останні новини
Схожі новини