На Запоріжжі озброєні військові рф ходять по будинкам та шукають пусті квартири: планують «націоналізувати»

Рашисти планують «націоналізувати» квартири українців, які тимчасово евакуювалися з міста

Опубликовано 11.07.2022 | 22:35

В окупованому Мелітополі військові рф ходять по багатоповерховим будинкам та шукають пусті квартири. Потім вони планують селити свої родини у квартири українців, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, ще у червні в тимчасово окуповані Мелітополь, Бердянськ та Енергодар почали прибувати якути, буряти та інші народності, які раніше проживали на далекому сході росії у бараках.
Проте в українських містах вони обирають для проживання виключно квартири з гарним ремонтом та високовартісною технікою та перевозять до них свої родини.
Як повідомляють мешканці мікрорайону Мелітополя, зараз група з п’яти невідомих осіб у супроводі озброєних військових рф обходять всі багатоповерхівки з метою встановлення квартир, де наразі ніхто не проживає.
За попередніми даними, рашисти планують «націоналізувати» квартири українців під будь-яким приводом. Далі вони їх або грабують, або перевозять туди свої родини.
Для того, щоб уникнути пограбування або заселення рашистів у квартири місцевих мешканців, які тимчасово евакуювалися, мелітопольців просять бути пильними.
Якщо сусіди поїхали та залишили ключі від своєї квартири, намагайтесь під час таких обходів зробити вигляд, що ці квартири заселені. Також повідомляйте будь-яку інформацію, якщо старші у будинках, голови кооперативів або ОСМД збирають дані про пусті квартири.

Останні новини
Схожі новини