На Запоріжжі окупанти зняли портрети Героїв Небесної Сотні з фасаду будинку й викинули у смітник

Рашисти продовжують знищувати все українське

Опубликовано 06.06.2022 | 11:00

У тимчасово окупованій Василівці російські окупаційні війська продовжують знищувати все українське. Так, окупант зняв з фасаду будинку банер з зображенням Героїв Небесної Сотні, блакитно-жовту стрічку й банер з написом «Герої не вмирають». Всі дії загарбники фільмували й виклали у свій телеграм-канал «v_and_z вежливые и заботливые» під радянську пісню Лещенко «ленін такой молодой».

Після того, як російські окупанти зняли банери, вони їх викинули у смітник. Відповідне відео опублікував директор обласного Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко. Це відео обурило посадовця, втім як і багатьох українців.
«Це Василівка і якесь російське мурло. Вони реально й#бануті. Ленін? Юний октябрь? Сука, рускіє досі тримають труп в мавзолеї, майже труп керує ними — і вони приперлися до нас відроджувати давно померлу срср… Господи, які кончені!!!!», — написав Мороко. 
Повне відео можна переглянути за цим посиланням.

Відзначимо, рашисти продовжують знищувати історичні будівлі в Україні. Тільки у Запорізькій області російські загарбники пошкодили близько 10 будівель. Крім того, окупанти з колаборантами за гітлерівськими методами спалюють книги й вилучають з бібліотек «літературу нацистського змісту».

Останні новини
Схожі новини