На Запоріжжі окупанти вигнали з дому літню вчительку й депортували її(ВІДЕО)

Жінку депортують з окупованої території

Опубликовано 27.09.2022 | 14:34

У селі Піскошине російські військові примусово виселили з дому вчительку молодших класів. У пропагандистських тг-каналах, з’явилось відео, на якому військовий у масці зачитує на блокпості вирок вчительці, похилого віку з однією маленькою сумкою. Рашисти звинуватили жінку у перешкоджанні діяльності так званій «військово-громадської адміністрації», проведенні дискредитації органів влади рф, збройних сил рф. Також вчительку звинуватили в тому, що вона співпрацювала з українськими військовими. Після цього жінку видворяють з окупованої території. 

Як повідомили окупанти, жінка раніше була депутатом сільради та активно висловлювала свою відданість Україні й загрожувала місцевим жителям. Пропагандисти пишуть, мовляв, отримували на вчительку чимало скарг від мешканців району з проханням розібратися з цією громадянкою, передає місцеве видання.
Відзначимо, це не вперше рашисти публічно депортують з окупованих територій українців. Це вже, щонайменш, четвертий випадок примусової депортації. Нагадаємо, у липні псевдогубернатор євген балицький видав «наказ», згідно з яким за порушення людей будуть депортувати за межі Запорізької області. Проукраїнських активістів планують «виселяти» на підконтрольну Україні територію. Навіть оприлюднили перелік «порушень».
 

Останні новини
Схожі новини