На Запоріжжі окупанти ставлять «Гради» у дворах шкіл й заселяються у садочки 

Рашисти за один тиждень перекинули чимало живої сили до району

Опубликовано 14.11.2022 | 13:06

Російські окупаційні війська перетворили Мелітополь і Мелітопольський район на суцільну військову базу.Впродовж минулого тижня туди прибувають колони загарбників зі сторони Херсона й Токмака. Водночас окупанти по периметру міста будують укріплення та фортифікаційні споруди, а цивільним заборонили наближатись до місцевого аеродрому.
Як зазначив мер Мелітополя Іван Федоров, до захоплених садочків, шкіл й будинків рашисти розселяють військових. Свою техніку орки ставлять у житлових кварталах. Так до школи №22 у Мелітополі 13 листопада заїхали автобуси з так званих днрівців, у дворі навчального закладу розставили «Гради».
«У Кирилівці окупанти розселились на захоплених базах відпочинку, а в селище Шелюги заїхали прямо на танках, розселились у дитсадку і перекрили доступ до лісництва. У Приазовській, Нововасилівській та Олександрівській громадах зламують і займають порожні будинки», — зазначив Федоров. 
За словами мера Мелітополя, в Плодородному чимало «кадирівці». Вони всюди розвісили прапори зі своїм вождем. Крім того, у Михайлівці й Зарічному орки влаштовують обшуки: обходять всі будинки й шукають чоловіків.
 

Останні новини
Схожі новини