На Запоріжжі окупанти поширюють нові фейки, що українська влада нібито не повернеться на окуповані території

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької міської ради

Опубликовано 30.06.2022 | 13:33

На Запоріжжі минулої доби окупанти не проводили активних наступальних дій. Військові рф продовжують утримувати свої позиції та обстрілювати позиції ЗСУ.
Зокрема, як повідомили в прес-службі Запорізької міської ради, вчора рашисти 35 разів обстріляли позиції українських військових, застосовуючи танки та артилерію, по всій лінії зіткнення.
Крім того, окупанти продовжують займатися пропагандою. Так, вони почали активно поширювати фейкову інформацію про те, що українська влада вже нібито не повернеться на окуповані території.
Таким чином, загарбники намагаються маніпулювати людьми та чинити психологічний тиск. Наразі ЗСУ роблять все можливо для того, щоб повернути всі окуповані населені пункти під контроль України.
Нагадаємо, раніше ми писали, що за даними української розвідки, рашисти на тимчасово окупованих територіях продовжують влаштовувати свавілля, вживають алкоголь, самовільно покидають бойові пости та навіть здійснюють розправи над вищим командуванням. Таким чином вони висловлюють небажання брати участь у бойових діях проти України.

Останні новини
Схожі новини