На Запоріжжі обстріляли селище: наслідки обстрілу (ВІДЕО)

Усі докази військових злочинів, зокрема, руйнувань та порушення звичаїв війни і норм Міжнародного гуманітарного права на території області, фіксуються. Та попри всі жахи, люди продовжують вірити у перемогу України та силу наших військових

Опубликовано 09.05.2022 | 19:34

У п’ятницю, 6 травня, росіяни завдали удар по Кам’янському, через яке повинен був відкриватися «зелений» коридор. Село обстрілюють щоденно. Втім п’ятнична атака не принесла успіху загарбникам — щонайменше один російський танк згорів вщент разом із солдатами в ньому.
Внаслідок чергової збройної атаки росіян по Кам’янському було пошкоджено приватні будинки. Попри те, що більшість людей вже виїхало із села, частина місцевих все ж залишилася у власних домівках. Місцевий мешканець каже, що їх населений пункт постійно знаходиться у зоні бойових дій.
«Постійні обстріли, нальоти, вибухи… Горе в людей: хтось гине, когось вбивають, чиїсь будинки палають. Мешканці виїжджають, мала частина їх залишилась. А я живу тут, – розповідає чоловік. — Тут мешкає мій брат за вірою, він зараз у Запоріжжі, був у лікарні з пораненням. Його тесть убитий, теща поранена. Будинок згорів повністю».
На запитання чи страшно, чоловік відповідає: «Вже звик. Сьогодні стріляли, а я спав міцно. Хоча всі ці дні погано спали, не могли заснути, прокидалися. Бувало таке, що бігли в льох, сиділи там. Бувало, сидиш 2-3 години, доки не вщухне стрілянина».
Також, люди розповідають, що російські снаряди регулярно прилітають на подвір’я, а обстріли починаються рано вранці й закінчуються пізно ввечері.
«Російський снаряд прилетів на моє подвір’я. Це було десь півтора тижня тому. Обстрілюють щодня. Починають із самого ранку і закінчують пізно увечері. Коли обстрілів немає, нам привозять гуманітарну допомогу, як обстріли є — не привозять», — додає чоловік.

 
Місцеві жителі просять наших військових скоріше гнати з нашої землі рашистів.
 
«Я колишній воїн і хочу побажати нашим воїнам — здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я. Будьте здорові! А ворогу хотів би сказати, щоб вони скоріш подохли… тварі», — наостанок сказав місцевий.

Останні новини
Схожі новини