На Запоріжжі місцева влада продовжує документувати незаконні дії рашистів: подробиці

Про нагальні проблеми в Мелітопольському районі розповіли в прес-службі ЗОВА

Опубликовано 04.07.2022 | 19:14

У Мелітопольському районі, який зараз знаходиться в тимчасовій окупації, продовжують відстежувати незаконні дії рашистів. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Так, були створені робочі групи, які продовжують фіксувати шкоду, завдану місцевим мешканцям рашистами.
Не дивлячись на те, що на території Мелітопольського району не проводяться активні бойові дії, окупанти продовжують завдавати матеріальні збитки мирному населенню. Для подальшого відшкодування збитків необхідно фіксувати всі руйнування та втрати вже зараз.
Зокрема, через постійні утиски з боку окупантів лікарі намагаються виїжджати з території. У зв’язку з цим постає кадрова проблема у медичній сфері.
Крім цього, обласна влада слідкує за тим, щоб прийняття рішень на територіях відбулися відповідно до законодавства України. Усі дії та рішення, які не відповідають українському законодавству, не є дійсними.
Керівництво регіону та місцева влада звертають увагу, що представники рф намагаються захопити владу, ставлячи на керівні посади «своїх» людей. Та закликають населення не виконувати вказівок і рішень незаконних органів.

Останні новини
Схожі новини