На Запоріжжі контролери під виглядом зняття показів збирають дані про чоловіків: деталі

Бердянцям рекомендують не відкривати нікому двері, не повідомляти склад сім’ї та не показувати документи на житло

Опубликовано 05.07.2022 | 11:33

Російські окупаційні війська захопили Бердянський водоканал й тепер вимагають аби мешканці передавали дані лічильника й провели позачергову повірку. Крім того, контролери ходять по квартирах бердянців й під виглядом зняття показань отримують необхідну інформацію.
Так, під виглядом переукладання договорів та повірки лічильників отримують паспортні дані всіх мешканців міста, оскільки українська влада усі персональні дані бердянців знищила ще до окупації міста. Крім того, «контролери» переписують склад сім’ї й запитують скільки людей проживаю по факту. Таким чином вони збирають для російських окупантів базу чоловіків призовного віку, які перебувають у місті.
«Вся ця інформація потрібна рашистам для планування подальшої роботи з місцевим населенням: знати яку можливу відсіч зсередини міста при настанні ЗСУ та який відсоток голосів потрібно сфальсифікувати у разі проведення референдуму у Бердянську», — повідомляє місцевий телеграм-канал «Бердянск в окупации».
Бердянцям рекомендують не відкривати нікому двері, не повідомляти склад сім’ї та не показувати документи на житло. Й закликають не платити за воду окупантам.

Останні новини
Схожі новини