На Запоріжжі колаборантка викупила пенсію жінки з фразою: «скоро тут будуть рублі» (ФОТО, ВІДЕО)

Наразі у Кирилівці нова влада докерувалась до того, що у місцевих жителів у магазинах взагалі перестали приймати гривні у монетах

Опубликовано 17.07.2022 | 09:03

Зрадниця й колаборантка катерина уманець, яка довгий час переховувалась у росії, а тепер призначена рашистами в. о. голови селищної адміністрації Кирилівки, на камері показала яка вона хороша.
До уманець на прийом прийшла літня жінка й повідомила, що у травні 2022 року поштарка їй видала пенсію залізними гривнями й копійками. Наразі у Кирилівці нова влада докерувалась до того, що у місцевих жителів у магазинах взагалі перестали приймати гривні у монетах. Пенсіонерка була шокована.
Зрадниця з фразою «как можна издеваться» поміняла пенсіонерці 653 гривні в монетах на 700 гривень й сказала: «Только их тоже прийдется менять. Скоро у нас будут рубли».
Коли пенсіонерка сказала, що поверне різницю як тільки отримає пенсію, то уманець мовила спочатку, що 47 грн різниці — то благодійна допомога. А потім, мовляв, вона викупає монети у жінки. Звичайно всі свої дії уманець помічники колаборанти зняли на камеру, й виклали у тг-канал.

 

Останні новини
Схожі новини