На Запоріжжі чотирилапий Майстер разом з піротехніками шукає боєприпаси (ВІДЕО)

Майстер залучається разом з професійними піротехніками до обстеження Запорізької області на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, що залишили по собі російські окупант

Опубликовано 23.05.2022 | 08:29

Мастер Давір Волмарт Хофф — саме так звучить повне ім’я бельгійської вівчарки, яка допомагає запорізьким піротехнікам. Чотирилапому нещодавно виповнилось 7 років і йому на свято йому подарували спеціальні смаколики від кураторів проєкту UPAW/Хвостатим заручникам війни та іграшкову качку, яку завбачливо передали для Майстра британські колеги-вогнеборці.
Майстер — жвавий та грайливий пухнастий піротехнік. Та водночас — незалежний та дуже уважний.
Чотирилапий працює з порохом, пластидом, тротилом. Як розповідають рятувальники, після того, як військові рф полишають українські міста вони мінують все. Найчастіше загарбники мінують машини, бо не важко встановити туди будь-який вибуховий пристрій, щоб коли відкривали авто чи машина почала рухатись це снаряд здетонував.
Майстер залучається разом з професійними піротехніками до обстеження Запорізької області на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів, що залишили по собі російські окупанти. З початку війни фахівцями Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено вже понад 600 одиниць «подарунків» від російської армії.

Читайте також: Запорізьким правоохоронцям допомагає шукати вибухівку пухнастий «поліцейський».

Останні новини
Схожі новини