На Запоріжжі через ворожі обстріли місцеві мешканці залишились без світла, газу та води: подробиці

Населені пункти у Запорізькій області щодня потерпають від ворожих обстрілів

Опубликовано 07.07.2022 | 13:51

На Запоріжжі через щоденні ворожі обстріли переважна більшість населення області залишилась без світла, газу та води. Про стан надання комунальних послуг розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на сьогодні без електропостачання залишаються понад 31,5 тисяча абонентів у 130 населених пунктах Запорізької області. Поступово енергетики усувають пошкодження в Оріхівських, Вільнянських та Запорізьких мережах.
Однак після вчорашніх обстрілів у Пологівському районі світло відключили для понад 1,5 тисячі абонентів.
Також складною залишається ситуація у Гуляйпільському, Більмацькому, Розівському та Василівському районним відділенням. На цих територіях енергетики, як і раніше, не можуть проводити відновлювальні роботи через активні бойові дії, а також недопуск до місць пошкодження з боку окупантів.
Без газопостачання на сьогодні знаходиться майже 87 тисяч абонентів у 110 населених пунктах області. Зокрема, залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.
Водопостачання наразі відсутнє у Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селах Василівського району, а також у частині м. Пологи.

Останні новини
Схожі новини