На Запоріжжі біля офісу колаборантки стався вибух: подробиці

Місцеві жителі зазначають, що у мікрорайоні останнім часом стало дуже тривожно. Автоматні черги місцеві мешканці чують тепер щоночі в різних частинах міста.

Опубликовано 20.06.2022 | 07:04

В районі мелітопольського промислово-економічного технікуму 17 червня пролунав вибух. Як повідомляє місцеве ЗМІ, цей вибух наслідок розбірок між колаборантками.
«Не знаємо хто кому там перейшов дорогу у боротьбі за «портфель», та тільки майже під вікнами олени шапурової стався вибух», — йдеться у повідомленні. 
За неофіційними даними, близько 19:20 неподалік припаркованого «Жигулі» біля промислово-економічного коледж у кущах здетонувала вибухівка. В момент вибуху на місці були люди, які намагались зловити WI-FI.
«Вибухова хвиля припала на ноги. Але уламків не було і все обійшлося. Усі, хто ловив вайфай, розбіглися хто куди. А вже в районі зупинки «Дитячий садок» ці упирі заблокували проїзд усім машинам. А «Копійку», неподалік якої стався вибух, зупинили. Усіх вивели із машини, поставили на коліна. Перехожим військові з автоматами кричали, щоб розходилися», — це згадка свідка події про той день.
 

Останні новини
Схожі новини