На Запоріжжі активні обстріли не дають проводити відновлювальні роботи: подробиці

Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі ЗОВА

Опубликовано 25.07.2022 | 16:28

На Запоріжжі через постійні бойові дії комунальники не можуть проводити відновлювальні роботи на мережах області. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на понеділок, 25 липня, без електропостачання знаходяться 17 690 абонентів у 73 населених пунктах області. У Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському та Кам’янсько-Дніпровському районах через дії місцевої окупаційної «влади» українські енергетики не мають доступу до місцевих електромереж.
У Гуляйпільському районі, на Оріхівшині та Степногірській дільниці через активні обстріли та недопуск з боку окупантів до місць пошкоджень мереж аварійно-відновлювальні роботи проводитись не можуть.
Без газопостачання наразі знаходиться 226 678 абонентів у 268 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів, зокрема Бердянськ та Приморськ, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар, Мелітополь, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак.
Без води сьогодні знаходяться Гуляйполе та прилеглі села Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглі села Василівського району, також частина м. Пологи.
Також повідомляється, що минулої доби ворог обстрілював цивільну інфраструктуру у районах населених пунктів Оріхів, Мала Токмачка. Всього правоохоронці отримали 3 повідомлення про пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури.
За попередніми даними, на сьогодні в області повністю зруйновані або пошкоджені 1 740 приватних будинків.

Останні новини
Схожі новини