На узбережжі Азовського моря виявили мертвого дельфіна з ранами

Можливо тварина загинула через «розмінування», яке активно проводили загарбники

Опубликовано 01.07.2022 | 12:31

тематичне фото

У Бердянську, на узбережжі Азовського моря, місцеві мешканці продовжують знаходити мертвих дельфінів. Днями в бердянському пабліку Юлія Гарькавськая написала, що на Верховій на берегу виявили маленького дельфіна. Біля плавника у ссавця відкрита рана. 
В коментарях люди відзначають, що пару тижнів тому на Верховій також бачили мертвого дельфіна з такими ж ранами на тулубі. Місцеві мешканці відзначають, що це далеко не єдиний мертвий дельфін. Чому загинув ссавець — достеменно невідомо.

Можливо тварина загинула через «розмінування», яке активно проводили загарбники. Рашисти активно проводили «розмінування» акваторію Бердянського морського порту. Місцеві мешканці чули й бачили серії потужних вибухів. В день містяни могли чуть по 14 вибухів. Потім до морського торгівельного порту зайшло суховантажне судно аби вивезти залишки вкраденого зерна.
Нагадаємо, існує загроза повного вимирання Азовського моря. Під час бомбардування «Азовсталі» рашисти могли пошкодити технічну споруду, яка стримує десятки тисяч тонн концентрованого розчину сірководню. Витік цієї рідини повністю вб’є флору та фауну Азовського моря. Далі небезпечні речовини можуть потрапити до Чорного та Середземного морів.

Останні новини
Схожі новини