На проросійських каналах вийшло відео з викраденими мелітопольцями

Рашисти на камеру змусили чоловіків зізнаються у допомозі українським спецслужбам та вчиненні злочинів

Опубликовано 30.06.2022 | 07:58

На проросійському каналі з’явилось відео з мелітопольцями, які зізнаються у допомозі українським спецслужбам та вчиненні злочинів. В кадрі видно дівчину у футболці з літерою Z, яка приймаю «свідчення» псевдозлочинів.
На відео Олександр Греджев, Владислав Гнедаго, Юрій Садовский, Олександр Асташев, Володимир Фесенко та Володимир Кудрявцев. Усіх цих чоловіків викрали загарбники під час окупації. Чоловіки виглядають змученими, на руках сліди від наручників. Вочевидь, вони погодилися знятися під психологічним та фізичним тиском, повідомляє місцеве видання Мелітополь.City.
У відео Олександр Греджев розповідає, що за дорученням СБУ разом з Олександром Асташевим створював схрони для зберігання зброї. Нібито накопичував зброю для українських партизанів. Володимир Кудрявцев плачучи каже, що купував зброю з цих схронів, інформував СБУ про ситуацію в Мелітополі та Бердянську, передавав координати блокпостів російських військових.

Юрій Садовський та Олександр Асташев говорять, що вирощували та розповсюджували наркотичні речовини.

Полонений Владислав Гнедаго говорить про те, що дізнався про роботу колцентру, в якому шахраї списували гроші з рахунків російських громадян, і розповів про це Олександру Греджеву. Додає, що у квітні отримав від Греджева бойович пістолет з трьома патронами та зберігав у себе.
Олександр ГреджевВладислав ГнедагоОлександр АсташевЮрій СадовскийВолодимир КудрявцевВолодимир Фесенко 

Останні новини
Схожі новини