На посту при в’їзді до Бердянська військові рф розстріляли хлопців, — соцмережі

Військові рф навіть «швидку допомогу» не викликали

Опубликовано 28.09.2022 | 11:59

тематичне фото

Близько 9:00 години ранку, 27 вересня, на посту при в’їзді до Бердянська окупанти розстріляли двох молодих хлопців 19 й 23 років із села Інзівка. Про це повідомляє телеграм-канал «Вазелин». Повідомляється, що конфлікт розпочався коли у власника авто під сидінням знайшли пістолет.
«Всі хто стояв у черзі на проїзд через пост розвернулися і поїхали, ті хто залишився були свідками того, що ці довбо**** навіть не спромоглися викликати «швидку допомогу». Викликав «швидку» водій фури, який стояв позаду машини хлопців», — йдеться у повідомленні.
Відомо, що хлопців ще живих забрала «швидка». Їх стан був критичним. Вони втратили багато крові. Свідки повідомляють, що військові рф забрали телефони хлопців й заборонили повідомляти про це рідним, мовляв, вони самі повідомлять.
«Але в це важко віриться, можливо хтось знає цих хлопців, була чорна іномарка, вони з села Інзівка ​​повідомте рідних, або дізнайтесь у знайомих хто це міг бути, необхідно дізнатися про їхні особи й зв’язатися з рідними», — йдеться у повідомленні.

Останні новини
Схожі новини