На окупованих територіях Запорізької області немає доступу до українських новинних сайтів

Без VPN не вижити

Опубликовано 08.06.2022 | 10:52

У користувачів бердянських інтернет-провайдерів перестали відкриватися українські сайти. Про це повідомляє телеграм-канал «Бердянск в окупации».
«Окупанти таким чином хочуть ще більше звільнити бердянців від зв’язку з цивілізованим світом. Без VPN тут не вижити», — йдеться у повідомленні.
Предыдущий
1 из 3
Следующий

Ситуація з «білими сімками», які продають загарбники не краща. В них також є проблеми з Інтернетом. Ось, що пишуть «щасливі» власники білої сімки від оркомобайлу:
⁃ працює, як все з ерефії, тобто вкрай погано та не стабільно;⁃ поповнити – той ще квест, якщо робиш віддалено, то оператор каже, що такого номера не існує;⁃ додзвонитися на українські оператори – велика проблема, але можна, головне набирати;⁃ в українських операторів висвічуються ліві номери, найчастіше європейські;⁃ додзвонитися з українського номера – не можна;⁃ теж саме щодо міських номерів;⁃ соцмережі, месенджери та українські сайти практично не працюють, або лише через vpn.
Українські фахівці-зв’язківці не виключають, що зв’язок військова і створений для прослуховування, повідомляє телеграм-канал.
Читайте також: в Запорізькій області на будинках зрадники залишають мітки: що вони означають?

Останні новини
Схожі новини