На блокпості у Василівці рашисти облаштовують фільтраційний пост

Блокпост у Василівці — це єдиний пункт перепуску на підконтрольну Україні територію для мешканців Запорізької, Херсонської, Донецької й Луганської. Військові рф там постійно впроваджують нові правила перетину. Та найважчий відрізок Скельки-Василівка — там рашисти штучно утримують сотні автівок з людьми, пропускаючи обмежену їх кількість на добу

Опубликовано 22.08.2022 | 15:00

тематичне фото

У пропагандистських каналах рашисти анонсували створення фільтраційного посту у Василівці. Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов з посиланням на заяву псевдоголови адміністрації Запорізької області.
«І хоча самі рашисти запевняють, що створять попередню онлайн-реєстрацію на в’їзд та виїзд для «швидшого проходження черги та для зручності громадян», вони й не приховують, що фільтраційний пункт має ще одну мету – це перевірка українців. За якими саме критеріями, відомо тільки їм», — зазначив Орлов.
Нагадаємо, окупанти щодня знущаються з українців, які бажають втекти від «руського мира». Відомо вже про 11 летальних випадків на блокпості. Також щонайменш двоє дітей доправили до лікарні, після тривалого очікування у черзі на виїзд на підконтрольну Україні територію.
 

Останні новини
Схожі новини