Мільйони відпочивальників: окупаційна влада будує грандіозні плани щодо туристів у Запорізької області

Рашисти зі зрадниками будуть плани

Опубликовано 04.06.2022 | 21:06

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бердянськ, Приморськ й Кирилівка готові приймати від 5 до 7 мільйонів туристів на рік. Такі прогнози зрадника України рогова публікує пропагандистське російське ЗМІ. Він порівнює курорти Запорізької області із сочі та краснодарським краєм. раша-ЗМІ пише, мовляв, донедавна був потяг «Москва – Бердянськ» й до курортного міста їхали десятки, а то й сотні тисяч москвичів, бо курорти на Запоріжжі то відома з радянських часів здравниця де лікували опорно-рухову систему, серцево-судинну, шкірні захворювання. Втім в останні роки зустріти у літній сезон москвича у Кирилівці було неможливо. Як правило, на море до Запорізької області їхали українці чи білоруси. 
РосЗмі розмріялись й пишуть, що курорти в Запорізькій області матимуть попит бо, цитата: «з урахуванням зовнішньої агресії щодо росії, тиску, всіляких штучних санкцій внутрішній туризм тільки розвиватиметься, а тут не просто відпочинок, а й важливі рекреаційні зони відновлення, оздоровлення».
От тільки тимчасово окуповані курортні міста не чекають відпочивальників з країни-агресора, яка не просто вдерлась на територію Україна, а вбиває жінок, дітей, людей похилого віку, відкрито займається мародерством й створює в країні геноцид нації.
Нагадаємо, цього року бази відпочинку у Кирилівці цьогоріч бази відпочинку не будуть працювати. Причини — багато мін й ворожі Гради.

Останні новини
Схожі новини