Мешканцям окупованого міста на Запоріжжі почали надсилати SMS-опитування: це робота спецслужб росії

Сім-карти що продають в окупованому Мелітополі не від російських операторів.

Опубликовано 01.06.2022 | 20:00

Окупанти заблокували український телефонний зв‘язок та Інтернет. За словами мера Мелітополя Івана Федорова, зв’язок «глушать» спеціально. Перша причина — з 30 травня спостерігається жваве переміщення російської техніки по місту. Друга причина — вибух 30 травня під час якого постраждало двоє колаборантів. Й третя причина — рашисти хочуть ізолювати від зовнішнього світу мешканців окупованих територій аби люди слухали виключно їх зомбі-пропаганду.
Зараз в Мелітополі продають сім-карти невідомого оператора. За словами Федорова, сім-карти не від російських операторів та й тариф не зрозумілий.

— Усім колаборантам розповідали, що росія будуватиме свою якусь політику на території Мелітополя. Черговий обман та пропаганда. Якби вони будували росію — то точно були б доступні російські оператори, а не якісь безіменні оператори з незрозумілими тарифами, — говорить Федоров.
Крім того, з 31 травня мешканцям Мелітополя почали надходити анонімні повідомлення у вигляді опитувань. У цих повідомленнях запитують: «Як ви ставитеся до російської влади?», «Як ви ставитеся до української влади?», «Чи справді націоналісти утискали російськомовне населення?» тощо.
— У мене величезне прохання не відповідати на ці повідомлення. Це робота російських спецслужб для того, щоб прояснити ситуацію, лояльність/не лояльність і підготуватися до псевдореферендуму, який вони зможуть провести будь-якої миті, — резюмує Федоров. 
Відзначимо, що всі українські оператори повідомили, що не дивлячись на інформаційні «вкиди» росЗМІ вони не планують завершувати свою роботу на тимчасово окупованих територіях. Зв’язок відсутній через те, що загарбники його «глушать».

 

Останні новини
Схожі новини