Мешканці тимчасово окупованих територій на Запоріжжі не можуть отримати життєво необхідні ліки: причина

Рашисти намагаються звинуватити українську сторону й розповідають жителям тимчасово окупованих територій, що українська влада про них забула

Опубликовано 12.09.2022 | 20:44

Вже тиждень рашисти не пропускають вантаж на тимчасово окуповані території Запорізької області. Причина всьому — наказ балицького, яким він заборонив перевезення українських товарів через, нібито, контрафактну продукцію.
«У зв’язку з випадками провезення контрафактних товарів на територію Запорізької області з боку суміжних територій Запоріжжя через контрольно-пропускний пункт «Василівка» запроваджується повна заборона на в’їзд комерційних вантажів», — йдеться у «наказі» псевдовлади. 
Водночас голова ЗОВА Олександр Старух, відзначив, що вже тиждень ворог не пропускає на тимчасово окуповані території машини з життєво необхідні медикаменти. Варто відзначити, що запаси препаратів у лікарнях, які знаходяться на т.о. територіях, закінчується.
«Така злочинна, цинічна поведінка окупанта є прямим порушенням норм Женевської конвенції. Більш того, вони намагаються звинуватити нас і розказують жителям ТОТ, що українська влада про них забула. За все це ворог вже має нести відповідальність! Ми готові забезпечити всіх наших людей необхідними ліками. Не можна допустити медичну катастрофу!», — повідомив Старух.

Останні новини
Схожі новини