Мер окупованого міста на Запоріжжі відреагував на призначення голови псевдо-міністерства області (ФОТО)

На Запоріжжі окупанти «злили» місцевого гауляйтера — на його місці тепер представник кремля

Опубликовано 20.07.2022 | 12:13

Як ми раніше писали, на Запоріжжі окупанти «злили» місцевого гауляйтера євгена балицького — на його місце призначили представника кремля. Міський голова Мелітополя Іван Федоров вже відреагував на це призначення, передає «РІА Мелітополь».
За його словами, термін колаборантів недовгий, а їх доля передбачувана. Адже в росії чомусь миттєво виникла недовіра до самопроголошеного голови окупаційної військово-цивільної адміністрації Запорізької області євгена балицького.
Відтепер окупованими територіями Запорізької області буде керувати представник кремля антон кольцов, який раніше був першим віце-губернатором вологолської області.
кольцовІван Федоров додав, що така участь чекає на всіх місцевих колаборантів. Вони не потрібні кремлю, зрадників ніхто не любить.
Нагадаємо, в тимчасово окупованому Мелітополі загарбники продовжують готуватися до псевдо-референдуму по приєднанню міста до рф. Тому зараз вони масово надсилають до Мелітополя своїх кураторів. Одразу після голови псевдоміністерства окупанти представили псевдо міністра молодіжної політики Антона Тицького.

Останні новини
Схожі новини