Мелітопольський колаборант записав звернення, бо боїться за своє життя

Колаборанту впевнений, що його хочуть вбити

Опубликовано 10.06.2022 | 09:16

Колаборант Генов, який донедавна мріяв, що він разом з окупаційною владою Мелітополя, будуватимуть соціально-справедливе суспільство, тепер боїться за своє життя. Телеграм-канал «Мелитополь в курсе», опублікував відео на якому колаборант-вигнанець, говорить, що якщо з ним щось трапиться, то він нічого з собою не робив. Він навіть написав записку.
«Якщо зі мною щось трапиться, то прошу звинувачувати в цьому людину з ім’ям або позивним на букву «Ф». Я у зверненні описав усі моменти рейдерського захоплення, а також відібрання майна та засобів виробництва на суму вже близько 200 тисяч гривень. Я хвилююся за своє життя. Але ви не в мене забираєте гроші, а в сім’ї та дітей моїх. А за дітей я готовий порвати горлянку і піду до кінця», — погрожував окупаційній владі захисник путіна.
Генов впевнений, що його хочуть вбити, адже він почав критикувати діяльність «мерки» данильченко. Нещодавно загарбники в нього «віджали» бізнес, бо він звинуватив данильченко в поборах на КП «Ритуал» й погрожував організувати під «військово-цивільною адміністрацією» пікет «загону путіна». Також, колаборант-вигнанець, звинуватив данильченка з балицьким у тому, що вони не вміють керувати містом.

 

Останні новини
Схожі новини