Мати без сина, овдовіла дружина й діти без батька: під час обстрілу загинув захисник з Запорізької області

Вічна пам’ять загиблому Герою!

Опубликовано 25.10.2022 | 20:16

Життя 40-річного капітана, командира стрілецької роти 93 бригади, Сергія Кисельова обірвалось 20 жовтня поблизу Бахмута під час обстрілу. Про це повідомляють на сторінці Вільнянської громади. У чоловіка залишилась мати Ольга Леонідівна, овдовіла дружина Ольга та 6-річний син та донька. 
«Він був активною, життєрадісною та світлою людиною, яка ще тільки почала пізнавати життя, він вдихав на повні груди кожну його мить. Він безмежно любив життя…Будував багато планів на майбутнє та не судилося…», — кажуть у Вільнянській громаді. 

Загиблий військовий народився й жив у Вільнянську. Закінчив місцеву гімназію «Світоч» й вступив до ЗНУ на історичний факультет. Пізніше закінчив ще й Національний юридичний університет Ярослава Мудрого, за спеціальністю «Правознавство».
У 2001 році проходив військову строкову службу у прикордонних військах Одеської області у військовій частині -2197. Згодом влаштував до «Вільнянській виправній колонії № 20». А у 2015 році перевівся до в/ч «Уральські казарми».
У складі 55 артбригади чоловік захищав Батьківщину з 2015 року. Першого березня поточного року Сергій Кисельов, командир 4-ої стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону військової частини А-1302, капітан, призваний на військову службу був мобілізований за призовом.
Завтра загиблим героєм попрощаються у рідному місті. Міська влада Вільнянська оголосила 26 жовтня Днем жалоби у зв’язку з загибеллю Сергія Кисельова.

 

Останні новини
Схожі новини