Масовані атаки на Запоріжжя: сотні людей залишились без житла

В місті працюють штаби, які надають допомогу людям які втратили житло через ракетні удари по місту

Опубликовано 10.10.2022 | 18:35

Фото з соцмереж

Мешканцям постраждалих будинків допомагають штаби, які постійно працюють у Запоріжжі. Його діяльність спрямована на те, щоб швидко розпочати ліквідацію наслідків обстрілів й руйнацій житла. Людям надана первісна медична допомога. Про це в етері телемарафону зазначив голова ЗОВА Олександр Старух. Він підкреслив, що наразі проблем з ліками в місті немає. 
А от місця, куди заселяють мешканців зруйнованих рашистами будинків, швидко закінчуються. Дев’ятиповерховий панельний будинок, який був зруйнований в наслідок прямого влучання російської ракети вночі 9 жовтня, скоріш за все визнають не придатним для проживання. Архітектурно-будівельна комісія наразі проводить аналіз.
«В цьому будинку 136 квартир, це близько 400 людей. Оптимальний варіант, це переселення в інші території, евакуація. Люди почали евакуюватися після посилення атак. Жінки що дітьми виїжджають досить швидко. Найкраща історія — виїзд людей на території де більш спокійно й гарантовано може пройти опалювальний сезон», — зазначив Старух.
Нагадаємо, попереду можна очікувати ускладнення ситуації в обласному центрі.  Ще у вересні міська влада заявляла, що вони готуються до опалювального сезону й проводження зими в умовах відсутності опалення й світла. Для людей, які не евакуюються, вони планують організувати пункти обігріву на базі ТІЦ, лікарень, комунальних установ й об’єктів, які є на балансі фонду Держмайна. У якості центральних пунктів обігріву використовуватимуться школи де є вугільні котельні.

Останні новини
Схожі новини