«Мама спала, коли прилетіло»: чоловік показав наслідки ракетного обстрілу по житловому будинку у Запоріжжі

Жінки дивом вижила

Опубликовано 19.10.2022 | 07:00

Вибиті шибки, знесені двері, розбиті всі скляні поверхні — все це жахливі наслідки ракетної атаки російських окупаційних військ по одному з багатоквартирних будинків у Запоріжжі. Відео наслідків обстрілу записав син жінки, яка дивом вижила, й опублікував в мережі.
На кадрах видно, як чоловік підіймається сходами до квартири його матері на четвертому поверсі. На одному з поверхів впала плита. Всі вікна розтрощені, двері квартир просто знесло вибуховою хвилею. В стіні під’їзду, яка розділяла квартиру й під’їзд, велика діра від ракетної атаки.
Квартира жінки серйозно постраждали. В наслідок «прильоту» вибуховою хвилею знесено всі двері, а важкі меблі розкидало по кімнатах наче паперові макети. На балкон чоловік побоявся виходити, адже споруда могла будь-якої миті впасти.
Ванну кімнату завалила дошками. Кухня, комора, вітальня й спальня також зазнали серйозно ушкоджені.
«Это зала. Вот зеркало здесь было. Вот стенка (авт. на стінці, яка розділяла залу й спалюню, дві великі наскрізні дірки). Вот это спальня. Здесь мама спала, когда все прилетело. Люстру вырвало с корнями», — каже чоловік.
Міжкімнатна стіна, на якій залишилось дві великі дірки, сильно вигнута й може у будь-який час рухнути. Квартира, як і весь будинок, після ракетного удару стала не придатна до житла. Навіть речі вкрай важко знайти в такому хаосі.
Рашисти вбивають мирних мешканців у їх власних квартирах й руйнують їх житло.

Останні новини
Схожі новини