Людей піддають постійним знущанням: мешканці бердянська розповіли, що відбувається на блокпості у Василівці

Тисячі машин намагаються вирватися з полону. І чим ближче навчальний рік та псевдореферендум, тим більше охочих поїхати

Опубликовано 16.08.2022 | 08:00

В жахливих умовах 6000 людей чекають на блокпості у Василівці на дозвіл окупантів виїхати. Деякі люди очікуючи своєї черги сплять в наметах, на дерев’яному піддоні, чи на простирадлі на землі. Навколо гори сміття.
Як повідомили у Бердянському виконкомі рашисти на блокпості знущаються з людей. Окрім того, що вони навмисно затримують чергу, загарбники ще й змушують людей працювати й це тоді, коли на вулиці +40°С. Про це розповіли бердянці, які останніми днями виїжджають до Запоріжжя.
«Хочеш поїхати раніше, ніж через 7 днів під палючим сонцем? Прибирай у посадках. Збереш 40 мішків сміття – пропустимо. А можливо і ні. Як настрій буде. Щось не подобається? Порвемо паспорт і взагалі ніколи й нікуди не поїдеш! Просиш пропустити, бо маленька дитина і вона плаче? Ще раз рота відкриєш і в кінець черги підеш. Твою колону випустили без попередження, і ти пропустив? Нікого не хвилює! Треба було не відходити нікуди й сидіти в машині цілодобово», — повідомляють у виконкомі.
Тисячі машин намагаються вирватися з полону. І чим ближче навчальний рік та псевдореферендум, тим більше охочих поїхати. А все тому, що загарбники змушують батьків віддавати дітей до шкіл. У разі відмови погрожують позбавленням батьківських прав, а також забирати й вивозити дітей до російських інтернатів дітей, а батьків на передову, як гарматне м’ясо й на розбір завалів, збирання трупів у Маріуполі.
На блокпості рашисти вже повідомили, що з 1 вересня дітей не пропускатимуть через блокпост. Крім того, окупанти влаштували три черги: платна, пільгова й звичайна. Також рашисти продовжують перевірку чоловіків. Відзначимо, за останні два тижні в половину зросла кількість жертв.

Останні новини
Схожі новини