Купа сміття, ночівля в наметах й пляшка води за 75 гривень: як виглядає блокпост у Василівці (ФОТО)

Рашисти, як завжди, збирають у Василівці велику чергу, щоб прикриватись людьми, як живим щитом

Опубликовано 15.07.2022 | 18:00

В мережі показали як наразі виглядає пропускний блокпост у Василівці де рашисти часто по декілька діб не пропускають машини з тимчасово окупованих територій до українського Запоріжжя.
Як повідомляють, люди зазвичай виїзд окупанти відкривають із 17:00 до 20:00. За цей час проїжджає приблизно 100 автомобілів. Решта порядку черги залишаються ночувати на заправці перед в’їздом до Василівки, а це близько 300 авто.
Окупанти складають списки колон, у кожній колоні по 10 автомобілів. У списках зазначається марка та номер транспортного засобу, а також прізвище та ініціали, вік кожного пасажира. Після того, як сформується список зі 100 авто (10 колон), його передають на російський блокпост.
Людям доводиться ночувати в авто, наметах або просто неба серед гір сміття.
«Пляшка 1,5 літра води коштує 75 грн, а один пиріжок – 35 грн. Дорого, враховуючи, що люди не мають грошей і ніде їх зняти. Деякі люди у дорозі перебувають 4-5 добу.
Рашисти, як завжди, збирають у Василівці велику чергу, щоб прикриватись людьми, як живим щитом, йдеться у повідомленні телеграм-каналу «Мелитополь в курсе».

Останні новини
Схожі новини