Косять траву у листопаді: Запорізька міськрада оголосила тендер на 4,2 млн грн

Роботи мають бути завершенні до 30 листопада

Опубликовано 11.11.2022 | 07:37

Запорізький екоактивіст Микола Ралик звернув увагу містян на те, що міськрада оголосила незвичний як для листопада. До того ж досить затратний. Згідно реєстру публічних закупівель «Prozorro» Департамент інфраструктури та благоустрою замовив послугу з косіння трави у Дніпровському районі. Вартість – 4,2 млн грн.
Згідно з технічним завданням підряднику необхідно викосити траву за допомогою газонокосарок на площі 62 га, підрізати порослі кущорізом на 147 га й вивезти усю скошену траву — 44 тонни. Роботи мають бути завершенні до 30 листопада.
«Закон передбачає припинення покосів після настання заморозків в жовтні-листопаді. При тому, що ДСНС офіційно повідомили про надзвичайну небезпеку в проведення робіт на газонах міста через можливу наявність там нерозірваних частин, які залишаються після обстрілів. Не дивлячись на те, що ці кошти потрібні зараз на відбудову розбомбленого житла запоріжців», — прокоментував закупівлю запорізький екоактивіст Микола Ралик.
Замовлення отримало ТОВ «ГРІН СВІТ», засноване у 2022 році, директоркою якого зазначена Наталія Моргунова, а власником фірми — Дмитро Лобода. Варто зазначити що низка інших фірм Лободи давно й регулярно отримує державні замовлення.

Останні новини
Схожі новини