Кольори iPhone 14 Pro: вибір без жалю

Кольори iPhone 14 Pro: вибір без жалю

Опубликовано 24.10.2022 | 16:19

Моделі iPhone 14 Pro доступні в різних колірних варіантах, причому поряд з популярнимикласичними відтінками з’явились абсолютно нові. Сімейства iPhone 14 і 14 Pro мають різніколірні рішення, тому якщо ви зупинили свій вибір на якомусь конкретному відтінку, можливо,не зможете придбати вподобану модель в цьому кольорі. Про варіанти забарвлення нових«прошок» читайте в нашому огляді.

Доступні колірні рішення нових ProЧотирнадцята лінійка доступна в чотирьох кольорах. Два з них відрізняються від відтінків, вяких зроблені моделі 13 Про. Розглянемо всі доступні колірні варіанти: сріблястий (Silver); золотий (Gold); космічний чорний (Space Black); глибокий фіолетовий (Deep Purple).
Silver та Gold були доступні в минулорічних 13 Про, але золота «чотирнадцятка» була трохизмінена, тому тепер має більш бежеве заднє скло. Сріблястий відтінок чотирнадцятої лінійкимають тільки торці пристрою, а його задня панель насправді біла.Лінійка Про цього року представляє два нових колірних варіанти: Space Black і Deep Purple. Цеперший випадок, коли «прошка» представлена двома абсолютно новими колірнимиваріантами. Фіолетовий фактично замінює Sierra Blue в 13 Про, а чорний, здається, замінюєGraphite як більш темний колірний варіант.Хоча Apple зазвичай представляє яскраві поліхромні кольори в нових моделях смартфонів,перехід від графітового до космічного чорного буде привабливим для користувачів, які ще зчасів сьомого Айфону хотіли  купити Айфон 14 Про Макс  в справжньому чорному кольорі.Space Black вже кілька років доступний на годиннику Apple Watch та є темнішим, ніж Graphite,який був ближче до кольору Space Gray.Як вибрати колір смартфонаЯкщо ви захищаєте пристрій чохлом, вам варто подумати про те, який відтінок пристроюнайкраще доповнить ваш чохол. Можна вибрати нейтральні тони, такі як сріблястий аботемний, а потім використовувати яскравий чохол. В якості альтернативи можна вибратияскравий колір пристрою, наприклад глибокий фіолетовий, а потім використовувати чохолнейтрального відтінку.Сріблястий та темний довше залишаються актуальними, оскільки це нейтральні, майжемонохромні відтінки. Якщо ви взагалі не користуєтеся чохлами, то, можливо, вам вартопридивитись до помітних кольорів, наприклад, Deep Purple.Покупці, які користуються кількома пристроями Apple, купують смартфон в кольорах, щодоповнюють інші пристрої. Розглянемо поширені варіанти:1. У вас є фіолетовий iPad Air або iPad mini — його найкраще доповнить Айфон в кольоріDeep Purple.2. Ваш MacBook кольору космічний сірий — він буде поєднуватися зі смартфономкольору Space Black3. Ви користуєтеся Watch із нержавіючої сталі — вони підійдуть до сріблястого 14 ПроМакс.Щоб ваш гаджет відрізнявся абсолютно новим відтінком, чорний та фіолетовий будутьєдиними варіантами. Purple — найбільш помітне колірне рішення, він буде вказувати на те, щоу вас пристрій останнього покоління.

Останні новини
Схожі новини