Мрия Запорожье

Колаборант у лікарні: на Запоріжжі загарбники призначили нового «мера» — хто він (ФОТО)

Колаборантам в Енергодарі настільки не вистачає кадрів, що окупанти відряджають в місто своїх людей, раніше вже помічених на окупованих територіях Донецької області

Опубликовано 22.05.2022 | 18:21

Як ми раніше повідомляли в Енергодарі пролунав вибух під час якого отримали поранення самопроголошений голова «народної адміністрації» шевчик і його охоронці. Сепаратисти у своєму телеграм-каналі пишуть нібито шевчик у реанімації. Його вивезли у Мелітополь.
Відзначимо, ніхто з мирних мешканців під час вибуху не постраждав.
На період відсутності шевчика його функції ймовірно буде виконувати Кірпічов Руслан Хусяінович. Про це повідомляє легітимний мер Енергодара Дмитро Орлов.

«Колаборантам в Енергодарі настільки не вистачає кадрів, що окупанти відряджають в наше місто своїх людей, раніше вже помічених на окупованих територіях Донецької області, зрадників України.Кірпічов родом з Макіївки, приїхав до Енергодару в кінці березня з окупованої Донеччини. Окупанти одразу призначили його заступником шевчика «з усіх фінансових, економічних питань і податків». Але по факту приставили до нього наглядачем і одночасно консультантом з організації професійного рекету в Енергодарі», — пише Орлов.
Кірпічов навчив новоспечених колаборантів як обкладати данню місцевих підприємців і витрясати з них останні гроші, які йдуть одразу в кишені керівництва військових рф в Енергодарі й Мелітополі.
«З цієї «економічної й фінансової діяльності» шевчику перепадає мізер, повідомляє Орлов. П’ятірці його найближчих соратників і того менше. Але сама машина поборів вже запущена і приносить рашистам дохід. У минулому кірпічов встиг наслідити карними справами саме через злісне ухилення від сплати податків», — пише Орлов.

Відомо, що бувши на керівних посадах в держпідприємстві ДП «Ресурспостач» 45-річний Кірпічов зі  спільницею у 2008-2009 роках «прокручував махінації» й привласнив 60 млн грн, які мали надійти в бюджет України у вигляді податків.
Під постійною охороною неодноразово кірпічова з шевчиком помічали в окупованому готелі «Сосновий бор», де нещодавно була пожежа.