Колаборант розповів про нові «вогневі позиії» у дитячому закладі Запоріжжя

Черговий фейк від колаборанта

Опубликовано 02.07.2022 | 10:04

Запорізький колаборант продовжує знаходити у Запоріжжі «вогневі позиції». За старою російською методичкою, за якою загарбники працюють ще з 2014 року, «нацисти» прикриваються дітьми. Цього разу, зрадник й колаборант рогов у своєму тг-каналі написав, що, цитата: «українські нацисти обладнали склад озброєння та боєприпасів у будівлі Палацу дитячої творчості у моєму рідному Запоріжжі, а по периметру виставили вогневі та снайперські точки»
Цю інформацію зрадник написав з посиланням на начальника національного центру управління обороною росії генерал-полковник Михайло Мізінцев й додав, що його «джерела» підтверджують озвучену інформацію.
Також колаборант звернувся до директорки закладу Людмили Маринюк з якого, за його словами, він особисто знає понад 20 років. Мовляв, не розуміє чому вона: «на догоду зграї наркоманів і нацистів, які взяли в заручники наше місто, робите військовою метою те, що належить дітям і збудовано не Україною, а Радянським Союзом?». Він погрожує, що відповідальність за будь-які руйнації закладу нестиме не тільки Олександр Старух й Анатолій Куртєв, а також директорка закладу Людмила Марінюк.
«Додам, що терористи Зеленського вже давно перетворили десятки запорізьких шкіл, Палаців культури, спортивних та торгових центрів на склади боєприпасів, укріпрайони та вогневі точки. Усі вони нам відомі», — пише рогов.
Чи був це «анонс» від загарбників що до ударів по «вогневій позиції» чи просто рогов вирішив потренуватися в написанні текстів і створити ілюзію своєї бурхливої діяльності й нагадати про себе — невідомо. Та якщо опиратися на бурхливу фантазію зрадника рогова — у всіх медзакладах, школах, дитячих садочках й навчальних закладах Запоріжжя «нацисти».

Останні новини
Схожі новини