Каналізаційні стоки потрапляють до Дніпра: на Запоріжжі через активні обстріли комунальники не можуть відновити мережі

Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі ЗОВА

Опубликовано 08.07.2022 | 16:18

На Запоріжжі комунальники не мають доступу до мереж для ліквідації пошкоджень через постійні обстріли рашистів. Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на п’ятницю, 8 липня, без електроенергії залишаються понад 21 тис. абонентів у 77 населених пунктах області. Минулої доби енергетикам вдалось заживити будинки 10 318 родин.
Досі залишається складною ситуація у Гуляйпільському районі. Через постійні обстріли та недопуск до місць пошкоджень з боку окупантів, спеціалісти не можуть провести підключення світла.
Без газопостачання наразі знаходиться майже 102 тис. абонентів у 137 населених пунктах області. Зокрема, залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області та 26 населених пунктів Василівського та Пологівського районів через пошкодження магістрального газопроводу.
Повністю без водопостачання залишаються мешканці Гуляйполя та прилеглих селищ Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селищ Василівського району, а також частина м. Пологи.
Крім того, через обстріли було пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

Останні новини
Схожі новини