Ялинки не буде: у запорізькій міськраді прийняли рішення

Якщо раптом Перемога настане до Нового року, то міські служби оперативно відпрацюють і встигнуть встановити новорічну красуню за одну добу

Опубликовано 22.11.2022 | 07:37

Понад тиждень тому в.о. міського голови Анатолій Куртєв оголосив голосування щодо встановлення головної ялинки міста на пл. Маяковського. Від будь-яких масових заходів та святкових програм у міськраді відмовились відразу. А от що до ялинки виникли питання, бо частина місцевих мешканців вважає, що атмосфера свята у війну недоречна, а інша хоче отримати трохи позитивних емоцій, яких зараз обмаль.
За результатами голосування, у якому брали участь 83 тисячі людей, було вирішено відмовитись від встановлення головної ялинки міста: 61% (50 820 голосів) – варіант «проти» встановлення, а 39% (32 160 голоси) підтримали варіант «за».
«У коментарях багато хто з вас писав про те, що кошти, які могли б бути витрачені на ялинку, краще передати на допомогу ЗСУ. Хочу зауважити, що ці два питання ніяк між собою не повʼязані. По-перше, ніяких додаткових фінансів на ялинку ми б не виділяли, а використали б минулорічні конструкції та прикраси. А, по-друге, ми як допомагали нашим воїнам, так і продовжимо це робити, і наявність або відсутність ялинки на це взагалі ніяк не вплине», — зазначив Куртєв.
Нагадаємо, голова ЗОВА Олександр Старух також запропонував керівникам громад, керуючим компаніям, головам ОСББ та містян встановити у кожному дворі новорічне дерево, аби не позбавляти дітей свята.

Останні новини
Схожі новини