Мрия Запорожье

Звёзды «Варьяты-шоу» высказались о Запорожье (ФОТО)

В минувший четверг, 4 апреля, в Запорожье состоялся концерт первого украиноязычного юмор-шоу «Варьяты». Комики встретились с журналистами и поделились своими впечатлениями от города.

Сергея Притулы, по словам коллег, на тот момент уже отправился в Днепр, где планировался их следующий концерт.

«Запоріжжя для нас місто не нове. Ми вже були декілька разів на концертах, крім того, маємо тут гарних друзів. Так складається, що після концерту тут ми, зазвичай, маємо один вільний день. У Запоріжжі, хочу сказати, ми бачимо позитивні, яскраві зміни. А ми маємо з чим порівняти – об’їздили з концертами всю Україну, – рассказывает участник шоу «Варьяты» Владимир Жогло. – Дуже подобається, що місто стає молодішим. На вулицях дуже багато дітвори, молодих мам, молоді. Ми так якось завжди попадаємо на таку пору, коли місто – яскраве, залите світлом. Це додає багато емоцій, у Запоріжжі заряджаємося тут енергетикою».

«Дякуємо місту, який відкриває для нас промисловий регіон зовсім з іншого боку – максимально культурним і квітучим. Ми приїжджаємо до вас три роки поспіль. Тут постійно відбуваються якісь зміни, – рассказывают «Варьяты». – Ви є промислове місто, яке є не подібним на промислове місто. Перед концертом у Запоріжжі ми бували у промислових містах. Так вони дуже подібні один на одне. А Запоріжжя – ні. Ви рухаєте в абсолютно іншому напрямку. Якщо у нас будуть питати, до якого промислового міста України треба їхати, Запоріжжя входить до ТОП-1».

Звёзды «Варьяты-шоу» высказались о Запорожье (ФОТО) Звёзды «Варьяты-шоу» высказались о Запорожье (ФОТО) Звёзды «Варьяты-шоу» высказались о Запорожье (ФОТО)

Источник: 061