«Їдьте через Крим»: гауляйтер Кирилівки намагається врятувати сезон й запрошує росіян на море

Цього року курортний сезон провалено

Опубликовано 19.06.2022 | 21:02

Через окупацію цього року курортний сезон в Бердянську, Приморську й Кирилівці провалено. Втім, призначена загарбниками в. о. голови селищної адміністрації Кирилівки катерина уманець, яка є великою прихильницею «руського міра» й з 2014 року вона переховувалась у росії, намагається врятувати курортний сезон й говорить про те, як вони налагоджують все в селищі.
«Ми всі чудово розуміємо, що недодержава України сюди не повернеться. Звичайно, дехто ще вірить, що повернеться, але це їхні проблеми та їхні питання», — каже на відео уманець.
Колаборантка каже, що в неї багато роботи, адже раніше в селищі були колосальні схеми. Та й місцеві, не хочуть зберігати все що створили самі, щоб це не дісталось загарбникам.
«Люди підлі, не бажають зберігати навіть те, що самі творили. Тобто у них гасло «треба зруйнувати», щоб не дісталося окупантам. Але ми всі зберігаємо, відновлюємо. Люди аж плачуть, не тому, що не брат, сват, кум, а беремо професіоналів на роботу», — говорить зрадниця. 
При цьому уманець визнає. що курортний сезон провалено, бо вони розраховували на туристів з Києва, Дніпра.
«Звісно, ​​сезону не буде, немає Києва, немає Дніпропетровська. Усі розраховували. Але зате я запрошую до нас у Кирилівку на наше Азовське море, чудові бази відпочинку з басейнами, я вас росіян запрошую. Приїжджайте через Крим. Ми вас зустрінемо, сонечко вас зігріє, море скупає», — резюмує зрадниця. 
Варто зазначити, що вже з 1 липня Україна запроваджує візовий режим з росією. Тож дістатися до Азовського моря росіяни можуть, поки що, через окупований півострів.

Нагадаємо, голова Кирилівської ОТГ Малєєв Іван та його заступник Коробка Ігор вже майже місяць в полоні загарбників. Цьогоріч, курортне селище влітку не відкриває бази відпочинку, бо багато мін й ворожих «Градів». Днями в мережі мешканці окупованого селища опублікували відео з майже безлюдної Кирилівки. Вони зазначають. що працює приблизно 20% баз. Туристів майже немає. А номери «люкс» зараз здають за вкрай низький цінами. Деталі за посиланням.

Останні новини
Схожі новини