Хочуть боротись із HIMARS: в окупованому місті на Запоріжжі рашисти стягують нову військову техніку (ФОТО)

Відповідні фото були опубліковані в мережі

Опубликовано 29.07.2022 | 09:06

В тимчасово окупованому Мелітополі рашисти продовжують стягувати військову техніку. Якщо раніше в них була в основному застаріла техніка, то зараз вони завозять на окуповані території більш нове озброєння, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, після того, як ЗСУ перейшли до наступальних дій у Херсонській області, через Мелітополь та прилеглі населені пункти кожен день містяни почали помічати переміщення військової техніки рф.
Ворожі колони пересуваються містом регулярно. Одного дня навіть проходили десятки одиниць ворожої техніки з позначками «V» та «O», які належать збройним силам білорусі та морській піхоті рф.
Днями мелітопольці також стали свідками ротації техніки, але, як виявилось, то були доволі рідкісні зенітні ракетні комплекси «Бук-М2», які є новітньою модернізацією подібної радянської системи.

За попередніми даними, окупанти хочуть залучити цю техніку для того, щоб протидіяти фронтовій авіації ЗСУ, яка працює на дуже малих висотах. Також рашистські війська намагатимуться за допомогою цих комплексів перехопити ракети GMLRS для HIMARS.
Все одно зрозуміло, що загарбники почали стягувати новітнє озброєння через те, що ЗСУ влаштували їм великі проблеми у Херсонській та Запорізькій областях.

Останні новини
Схожі новини