Гауляйтерша з Кирилівки вигадала новий спосіб агітації за россію

Пропагандисти продовжують свої агітаційні акції

Опубликовано 07.09.2022 | 11:22

Колаборантка катерина уманець продовжує агітувати за росію у своєму телеграм-каналі. Курортний сезон в селищі провалено. Як би, псевдоголова селища уманець не заманювали московитів до курортного селища, ніхто туди не їде, бо він в окупації. Живучи в окупації люди так і не стали на бік рашистів. Тож катерина продовжує агітаційну пропагандистку акцію напередодні псевдореферендуму.
Днями у своєму телеграм-каналі уманець опублікувала думку колишньої мешканки Запоріжжя, яка наразі є громадянкою США. Звичайно думку однієї людини подали як думку всіх громадян США, про входження Запорізької області до складу росії. Пропаганду приправили питаннями «як насправді американські політики ставляться до подій, які зараз відбуваються на території ЛНР, ДНР, Миколаївської, Харківської та Запорізької областей? А що про майбутній референдум думають жителі США, знайомі із ситуацією?».
Ось слова ймовірної уродженки Запоріжжя, громадянки США Наталії:
«Обращаюсь к вам из моего дома в Соединенных штатах Америки. Очень скоро вам придется решить, то ли вы остаетесь колонией Америки, или возвращаетесь на свою историческую Родину, в Россию. Я надеюсь, вы примете правильное решение и покончите с колониальным режимом, нацистским режимом бобика Байдена – Зеленского и дома престарелых, который находится в Вашингтоне. С Россией вы будете процветать и развиваться», – вважає вона.
Звичайно пропагандистський російський текст був не повним без фрази, що американським політикам начхати на людей, бо їм важливі ресурси. Та й куди ж без цитат. Але чомусь прихильниця росії цитує не путіна, а Джона Кеннеді: «Боятися ми можемо тільки одного — страху». І звичайно, живучи в Америці жіночка закликала людей  голосувати на «референдумі» за росію. 
Чому сама Наталія живе у жахливій ненависній їй Америці, коли є рассія яка квітне — незрозуміло. Зрештою як і те, чи дійсно існує ця міфічна Наталія. Адже жодної інформації про міфічну особу не вказують, навіть світлину її не прикріпили до дописа.

Останні новини
Схожі новини