«Гауляйтер припаркував авто в недозволеному місті»: на Запоріжжі партизани ліквідували рашиста 

Це вже четвертий ліквідований гауляйтер

Опубликовано 06.09.2022 | 21:42

Вдень, 6 вересня, біля будівлі Військово-цивільної адміністрації у тимчасово окупованому Бердянську стався потужний вибух. На місці працювала «швидка допомога» й так звана поліція. Як з’ясувалось підірвали авто коменданта міста Артема Бардіна. В наслідок вибуху також було пошкоджено три цивільні автомобілі, в яких нікого не було.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

Гауляйтера шпиталізували. Місцеве ЗМІ повідомляє, що у так званого «коменданта» були важкі поранення: йому відірвало обидві ноги, дітородні органи, розірвало сідниці й вибило одне око. Втім згодом рашист помер у лікарні від крововтрати. Це повідомляють російські ЗМІ.

бардін або «фелікс» — полковник вс рф. У 2014-2017 роках воював на території Донецької області, був відряджений до 8-ї армії (в/ч 33744). У Бердянську контролював роботу силових структур.

Водночас Бердянська партизанська армія прокоментувала цей вибух.
«У Бердянську знову нещасний випадок зі спалахом! У місті триває низка бавовни. Рашисти та їх посіпаки не дотримуються запобіжних заходів при використанні газового обладнання. Також однією з причин того, що сталося, може бути припаркована в недозволеному місці машина гауляйтера. Бережіть себе і пам’ятайте — ми завжди поруч», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, це четвертий гауляйтер якого знищили патріоти. 24 серпня підірвали авто виконуючого  обов’язки голови пгт Михайлівка івана сушко. Вдень 26 серпня у Бердянську підірвали авто колаборанта олександра колеснікова, заступника ДАЇ окупаційної «поліції». 27 серпня, у день поховання сушка, знайшли повішеним андрія рижкова, який називав себе керівником поліції в окупованій Михайлівці. 

Останні новини
Схожі новини