Гатять третій день поспіль: в мережі показали наслідки обстрілу Енергодару (ФОТО)

Рашисти майже щодня гатять по місту енергетиків

Опубликовано 08.09.2022 | 19:14

Починаючи з 1 вересня російські окупаційні війська майже щодня обстрілюють Енергодар. Таким чином рашисти намагаються залякати, аби ті не виходили з будинків. Два дні поспіль в наслідок обстрілів мирні мешканці на тривалий час лишались без електроенергії, а отже й без води.
Телеграм-канал «Энергодар сегодня» опублікував наслідки обстрілу міста енергетиків. Ось так виглядає магазин «Галина» після обстрілів 6 вересня. Через обстріл постраждали й будівлі поруч.
Предыдущий
1 из 3
Следующий

 
«Проміжки між провокаціями стають дедалі коротшими. Вже вдруге за добу зникло електропостачання по всьому місту. Працівники комунальних та інших служб просто не встигають завершити одні аварійно- відновлювальні роботи, як черговий обстріл зводить їхню роботу нанівець і треба все починати з початку». — писав мер міста Дмитро Орлов.
А ось так виглядають дачі садово-міського товариства «ХВИЛЯ»: зруйновані паркани, потрощені будинки й присадибны дылянки.
Предыдущий
1 из 7
Следующий

Місцевий телеграм-канал також повідомляє, що останні два дні рашисти не обстрілюють Запорізьку АЕС зі ствольної артилерії, але скидають на неї снаряди з безпілотників.

Останні новини
Схожі новини