«Евакуюватися буде складніше»: мер Мелітополя про евакуацію населення з окупованих територій

Черга на блокпості у Василівці збільшуються

Опубликовано 22.08.2022 | 07:21

Черга на блокпості у Василівці збільшується. Одна з причин — дощі через які розмиває ґрунтову дорогу й проїзд блокується. Як зазначив мер Мелітополя Іван Федоров в етері телемарафону, далі ситуація буде ускладнюватися.
«Восени на нашій території, як правило, дощить, а виїзд залишається лише ґрунтовою дорогою і коли є дощі, волога то проїзд повністю блокується, і в день коли немає проїзду, черга збільшується у рази. Тож ми розуміємо, що далі буде гірше, тому що восени майже буде перекрито це сполучення, тому евакуюватися буде складніше з кожним днем», — сказав Федоров.
Федоров також зазначив, що наразі евакуація через анексований півострів неможлива. Після бавовни рашисти значно збільшили фільтрацію у Криму — не впускають до півострова чоловіків, в телефонах яких знаходять інформацію, яка не зовсім подобається співробітникам російських спецслужб.
Нагадаємо, в черзі на виїзд з тимчасово окупованих територій зросла кількість жертв. Крім того, вже дві дитини, які очікували з батьками черги на виїзд, доставлені до лікарні.

Останні новини
Схожі новини