Двох екзотичних тварин й кота врятували з під завалів запорізького будинку

Починаючи з 19 вересня російські загарбники щоночі гатили ракетами с-300 по Запоріжжю. Десятки ракетних ударів по обласному центру: пошкоджені багатоквартирні й приватні будинки, школи, лікарні й об’єкти інфраструктури.

Опубликовано 28.09.2022 | 13:41

В ніч на 24 вересня одна з ракет поцілила у триповерховий будинок й у будинку виникла пожежа. Згідно з офіційною інформацією одна людина загинула, дев’ять отримали поранення. Під завалами будинку опинились тварини мешканців будинку: ігуана, зелений пітон й кіт. Всіх тварин зрештою знайшли. Однак пітон, якого знайшли лише близько опівдня, отримав серйозні травми. Власниця Лайма звернулась до мінізоопарку «Світ джунглів» з проханням допомогти. 
Предыдущий
1 из 5
Следующий

«На спині у змії велика рана, до м’яса, забита пилом та субстратом, на якому він утримувався. У клініці виявили ще одну рвану рану на хвостику. Змійці надали першу допомогу, наклали шви», — повідомляють у мінізоопарку. — Тож у четвер ми веземо пітона до Дніпра, до лікаря екзотолога на детальне обстеження внутрішніх органів. Зробимо рентген, подивимося, чи немає зараження крові».
 

Останні новини
Схожі новини