Два міста у Запорізькій області отримають гуманітарну допомогу з Голландії (ФОТО, ВІДЕО)

Нашій області вже передали дві вантажівки з гуманітарною допомогою

Опубликовано 24.05.2022 | 19:27

Вільнянськ та Оріхів отримають гуманітарну допомогу з Голландії. Про це розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
У вівторок, 24 травня, представники голландської благодійної організації «Life line Ukraine» передали нашій області дві вантажівки з гуманітарною допомогою. Її очільник розповів, що активно почали  співпрацювати з Україною ще у березні, адже у зв’язку з воєнними подіями не могли залишитись осторонь.
Вантажівки з гуманітарною допомогою попрямують до м. Вільнянськ та м. Оріхів. Там вона буде розподілена між містянами та вимушеними переселенцями.

Ця допомога дуже важлива для містян та для тих людей, які змушені були покинути свої домівки та тікали від війни. Переселенцям також регулярно надається гуманітарна допомога.
Наприклад, у Вільнянську наразі перебуває понад 600 людей, які приїхали до цього міста не тільки з Запорізької, а й Донецької та Луганської областей.
Варто зазначити, що обласна влада продовжує тісно співпрацювати з міжнародними благодійними організаціями. А з дружніх країн Європи до Запоріжжя майже не щодня надходить різна гуманітарна допомога.

Останні новини
Схожі новини