Довелось викинути дві тони помідор: на Запоріжжі люди викидають врожай, бо не можуть реалізувати через окупацію

Тонни овочів викидають люди на свалку

Опубликовано 14.06.2022 | 20:52

В Запорізькі області люди змушені викидати свій врожай. Так, 13 червня мешканці Кам’янського викинули дві тонни тепличних помідорів на звалище. Люди просто не можуть реалізувати свій товар через окупантів.

Відповідне відео з’явилось у соцмережі. В коментарях люди обурюються, чому помідори викидають, а не роздають. Мовляв, чому б не вивезти в місто, чи на ринок. або роздати нужденним. Також деякі радять робити з помідор томат чи закрутки.
Автор відео пише, що його населений пункт зараз в окупації. Реалізувати товар у тих об’ємах, яких був вирощений просто неможливо. Попит на товар немає. Помідори, які вони викидають — тепличні. Їх не можна було просто залишити, треба було збирати. Закрутки робити неможливо — де брати стільки тари.

В коментарях люди також відзначають, що в кожному другому дворі стоять теплиці й всі вирощують овочі на продажу. Тому роздавати їх просто нікуди. Вивезти — тим паче. Загарбники не дозволяють вивозити врожай з окупованої території. Тож люди втрачають всі вкладені в продукцію гроші.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Бердянську люди викидають мішками редис й картоплю. Овочі просто нікуди дівати.

Останні новини
Схожі новини