Достатньо було підкласти монетку: на Запоріжжі партизани спричинили аварію бронепотягу рашистів (ОНОВЛЕНО)

За даними Головного управління розвідки України інформувало, що партизани на Мелітопольщині знешкодили близько 100 окупантів

Опубликовано 19.05.2022 | 08:13

Залізничні під’їзні колії на тимчасово окупованих територіях Запорізької колії не обслуговуються, а рашисти експлуатують їх із перевантаженням.
У Мелітополі колії були в неналежному стану внаслідок такої недбалості. Руху Опору Запорізької області достатньо було підкласти монетку — і сталася аварія бронепотягу російських окупантів. Склад потяга – 10 вагонів.
Потяг, який перевозив боєприпаси з тимчасово анексованого росіянами Криму, з’їхав з рейок, кілька вагонів перевернулися. Боєкомплект, що знаходився у вагонах, здетонував. На місці аварії працюють два армійські крани окупантів, повідомляють у військовій адміністрації. 
Крім того, 18 травня, в Мелітополі вибухнула граната поблизу російської комендатури. Після нього росіяни почали перестрілку в районі вулиці Шмідта.
ДОДАНО: 
За даними Сил оборони, пошкоджено дві залізничні колії, бронепотяг й локомотив з 10-ма цистернами ПММ, що прямував за бронепотягом, зупинені. Кількість загиблих рашистів уточнюється.

Останні новини
Схожі новини