Допомога ЗСУ — пріоритет для кожного бізнесу

Кожен простий українець і кожен бізнесмен сьогодні докладають максимум зусиль, щоб бути максимально корисними нашій Батьківщині. Сьогодні головним завданням великої команди мережі магазинів YABLOKi є допомога військовослужбовцям і відновлення економіки рідного краю

Опубликовано 21.06.2022 | 20:39

Незважаючи на те, що сьогодні кожен бізнес потерпає від підступної навали зі Сходу, ми знаємо, що кожен українець, кожне підприємство донатить ЗСУ, біженцям, медикам, переселенцям. Наше відносно спокійне життя сьогодні можливе лише завдяки звитяжній мужності наших хлопців із ЗСУ.
Запоріжжя — місто козацької слави, було, є і завжди буде українським! А сьогодні ми з вдячністю додаємо: завдяки ЗСУ!Тому на знак вдячності та підтримки наших воїнів у магазинах YABLOKi з травня цього року діє безстрокова акція «Безкоштовний ремонт для ЗСУ».
Завдяки цій соціальній ініціативі, всі представники ЗСУ та інших військових формувань мають можливість полагодити свій пристрій Apple у нас безкоштовно, лише сплативши вартість деталі.
Все просто: щоб взяти участь в акції достатньо лише надати документ, що підтверджує особу та статус діючого військовослужбовця. Тобто, за умови пред’явлення військового квитка, з позначкою про проходження служби, наш солдат сплачує лише за вартість запчастин, що використані під час ремонту його пристрою.
Маємо надію, що ця допомога додасть нашим бійцям відчуття загальної підтримки, адже ми сильні, коли ми єдині!
«Ми впевнені, що допомога ЗСУ сьогодні пріоритет для кожного бізнесмена, громадянина, українця. І кожен має на своєму місці працювати задля перемоги. Тому ми, зі свого боку, як і інші компанії, також робимо все можливе для підтримки ЗСУ. І ця акція лише один з таких прикладів», — зазначив меценат і бізнесмен Артур Гатунок.
Лише разом, об’єднавши зусилля на всіх фронтах — військовому, економічному, інформаційному — ми наблизимо перемогу та швидку відбудову незалежної, процвітаючої, європейської України!

Останні новини
Схожі новини